Note: To protect the privacy of our members, e-mail addresses have been removed from the archived messages. As a result, some links may be broken.

Lesson Plans

Re: budget

[ Thread ][ Subject ][ Author ][ Date ]
Thu, 15 Oct 1998 20:57:10 EDT

Well in my school the students pay $30 a year for all the supplies that they
take home. This is a high school and the space we have is very small, ask for
as much area as you can.

Ken Schwab
San Jose, CA